Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

 • Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
   

Nasıl İade Ederim ?

 1. info@sfsyapicelik.com e-mail adresine iade süreci ile ilgili hangi ürünü neden iade etmek istediğiniz ile ilgili e-mail atınız.
 2. Kargonuzu teslim aldıktan sonra 7 gün içinde kutusuyla birlikte Gönderici ödemeli olarak geri kargolama yaparsanız eger iade ve değişim için yardımcı olunacaktır 
 3. Firmamızdan kaynaklanan sorun sebebiyle gönderilen iadelerde kargo bedeli firmamıza aittir. Müşteri kaynaklı gönderilen ürünlerde,Kargo bedeli müşteriye aittir. Kargo Alıcı ödemeli gönderildiği takdirde ürün bedel iadesi yapılırken kargo bedelide tarafınızdan düşülecektir.
 4. Kargo bedelleri, kargo firmasına ait olup iadesi mümkün değildir.

Ürün İade Koşulları

 1. Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren  7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden veya info@sfsyapicelik.com adresine e-mail atarak müşteri hizmetlerimiz ile konu ile alakalı yazılı iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.
   
 2. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuş ise veya 7 günlük süre içerisinde  ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
   
 3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir. 
   
 4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 
   
 5. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.
   
 6. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için site çerezleri kullanmaktayız. Çerezler hakkında detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu metnini inceleyebilirsiniz
KABUL ET
whatsapp call